O nas

F.H.U. Pol-Krusz działa na rynku regionalnym od 1992 roku. Na początku działalności firma skupiona była na wydobywaniu, sortowaniu i dostarczaniu kruszyw naturalnych bezpośrednio do klienta. W roku 2006 poszerzyliśmy swoją działalność o produkcję betonu towarowego wszystkich typów oraz produkcję bloczków fundamentowych.

Pracujemy na nowoczesnych i w pełni zautomatyzowanych oraz wyposażonych w sterowanie komputerowe węzłach betoniarskich firmy STETTER i ARCEN. Każda wytwórnia betonu firmy Pol-Krusz wyposażona jest w systemy podgrzewania surowców wykorzystywanych do produkcji tj. wody i kruszyw. Pozwala to na przygotowanie mieszanek betonowych w okresie zimowym przy temperaturze zewnętrznej do -10 stopni C. Do każdej partii mieszanki betonowej wyprodukowanej na naszych węzłach betoniarskich załączony jest dowód dostawy (w-z) zawierający pełną charakterystykę betonu. Produkowany przez nas beton posiada gwarancję jakości i trwałości zgodnie z obowiązującą normą polską.

Nadzór, kontrolę jakości oraz ocenę zgodności produkowanych przez firmę Pol-Krusz wyrobów budowlanych prowadzi laboratorium wewnętrzne. Firma korzysta również z usług wyspecjalizowanych laboratoriów budowlanych, które wykonują badania z poza zakresu badań wykonywanych w ramach laboratorium wewnętrznego formy Pol-Krusz.

Przy wytwórniach zbudowane są systemy recyklingu co pozwala na ponowne wykorzystanie resztek betonu i wody zużytej przy myciu betoniarek. Zapewniamy wysoką jakość naszych produktów oraz sprawną obsługę logistyczną w dostarczaniu betonu dzięki własnej bazie transportowej.

Mamy możliwość przewiezienia nawet do 12m3 betonu jednorazowo. Dysponujemy pompami i pompogruszkami o zróżnicowanym wysięgu od 24 mb. do 50 mb. co bardzo usprawnia pracę na budowach.

Produkujemy następujące prefabrykaty:

płyty drogowe pełne, podwójnie zbrojone

o wymiarach 300/150/15 cm, 300/130/15 cm, 300/100/15 cm

oraz

bloki betonowe o wymiarach 240/60/60 cm, 180/60/60 cm, 120/60/60 cm,
60/60/60 cm

 

Więcej o nas – kliknij w link <<O NAS W PRASIE>>

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.